Hakkımızda

 
 
Beyribey Hayvancılık 2016 yılında Kars ili Alçılı köyünde kalite ve sağlığı birleştirip, insan sağlığını göz önüne alarak üretim yapmayı hedefleyerek kurulmuş besi çiftliğidir.
 
Kapasitesi oldukça geniş olan Beyribey Hayvancılık Çiftliği, AB standartlarına uygun bir şekilde kurulmuştur.
 
Beyribey Hayvancılık hayvan yetiştiriciliğinde, satın almadan tüketime kadar olan tüm süreçlerde, çalışan ve müşteri memnuniyeti ile %100 gıda güvenliği sağlamaktadır.
 
Kaliteli ve sağlıklı et ile müşteriyi buluşturmak adına kurulan Beyribey Hayvancılık Çiftliği, 250 başlık besi dana yetiştiriciliği ile sektöre adım atmıştır. Beyribey Hayvancılık Çiftliği sektöre girdiği ilk günden, bu güne kadar birçok çiftliğe örnek teşkil edecek çalışmalara imza atmış ve atmaya devam edecek projeleri ile insan sağlığı için hizmet vermektedir.
 
Hayvanları ve hayvancılığı severek üretim yapan Beyribey Hayvancılık Besi Çiftliği; yüksek verimli besi danası yetiştirip, Türkiye için doğru ve en güvenilir kaynak olmak adına en son teknoloji ile tasarlanmış ahırlar, revir, depo, hayvan serbest dolaşım alanı, satış ve irtibat ofisi, hayvan hazırlama odası, uzman ekip ve hijyenik çalışma ortamı ile veteriner kontrolünde kesimleri ile sağlıklı hizmet anlayışına yönelik üretime devam etmektedir.

Beyribey Hayvancılık / Besi Çiftliği

Misyon Vizyon